Fundacja Ratownictwo Motocyklowe Polska charytatywnie wspiera system Państwowego Ratownictwa Medycznego!

Motocykliści, ratownicy, pasjonaci. Tak w skrócie można nazwać działaczy Fundacji Ratownictwa Motocyklowego Polska, którzy swoim zapałem do ratowania innych zarażają coraz większą liczbę osób!

Od początku współpracy, stowarzyszenia z systemem PRM minęło już trochę czasu. Pandemia koronawirusa bardzo mocno zacieśniła tę wzajemną pomoc. Jak informują ratownicy z FRMP na swoim facebooku w ubiegły czwartek tj. 15 kwietnia wykonali wyjazd numer 100 jako jednostka Współpracująca z Systemem Państwowe Ratownictwo Medyczne.

Tylko od 26 marca do 15 kwietnia wolontariusze fundacji zgłosili się na 14 dyżurów, na których spędzili 126 godzin, nieco wysłużona, ale nadal niezawodna karetka (M01) w tym czasie przemierzyła ponad 2100 km.

Warto wspomnieć, że dyżury, które pełnią ratownicy Fundacji Ratownictwo Motocyklowe Polska, są przeprowadzane w 100% wolontariacie. Oznacza to, że osoby, które wyjeżdżają pomóc potrzebującym, nie pobierają za to żadnego wynagrodzenia. Jeśli chcecie wesprzeć działania tej fundacji, możecie to zrobić poprzez wpłaty na portalu Facebook lub poprzez platformę Patronite.pl

Foto Fundacja Ratownictwo Motocyklowe Polska