Mężczyzna zmarł w saunie! Wcześniej miał spożywać alkohol!

W niedzielę po południu gostyńska policja otrzymała zgłoszenie od kobiety, że na terenie obiektów przy żwirowni w Kunowie znalazła zwłoki mężczyzny, miał to być jej 62-letni mąż. Na miejscu przez kilka godzin pracowali policjanci pod nadzorem prokuratora.

Dyżurny gostyńskiej jednostki policji zgłoszenie otrzymał w niedzielę 13 czerwca około godziny 16:30. Kobieta poinformowała, że na jednym z obiektów w Kunowie ujawniła zwłoki. Jak informuje portal Gostyn24.pl „Prokuratura potwierdziła, że chodzi o 62-letniego przedsiębiorcę z Gostynia, właściciela żwirowni.”

Gostyńskiego przedsiębiorcę znaleziono w saunie, już nie żył. Przybyły lekarz wykluczył udział osób trzecich.

 Z poczynionych przez funkcjonariuszy policji ustaleń wynika, że ten mężczyzna w dniu wczorajszym wraz z jednym ze swoich znajomych udał się tam i spożywał alkohol. Była też informacja dla żony, że miał łowić ryby. Inny z jego znajomych był również zaproszony, ale się nie pojawił. Kiedy żona przez długi czas nie mogła nawiązać kontaktu telefonicznego z 62-latkiem zaniepokojona udała się do Kunowa wraz z jednym ze znajomych męża – mówi portalowi Gostyn24.pl Jacek Masztalerz, prokurator rejonowy w Gostyniu

Więcej na ten temat na portalu Gostyn24.pl