Zabił 17-latka i jego rodziców! Trwa policyjna obława!

W nocy z piątku na sobotę niedaleko Częstochowy doszło do zabójstwa trzech osób. Policja podała, że o zabójstwo podejrzewany jest 52-letni Jacek Jaworek.

Do tego tragicznego zdarzenia doszło około godziny pierwszej w nocy, w miejscowości Borowce pod Częstochową. Funkcjonariusze policji zostali poinformowani o awanturze domowej. Podczas interwencji pod wskazanym adresem znaleźli niestety ciała trzech osób: kobiety i mężczyzny w wieku 44 lat oraz ich 17-letniego syna.

Częstochowska komenda podała także na swych stronach internetowych, że o zabójstwo pary i jej syna podejrzewany jest 52-letni Jacek Jaworek. Jak dowiedziała się Anna Kropaczek, ścigany jest bratem zamordowanego 44-latka. W ostatnim czasie mieszkał z ofiarami w domu w Borowcach. Śledczy nie mają na razie bliższych informacji na temat okoliczności tragedii ani potencjalnego motywu zbrodni – informuje portal RMF FM

Może być zdjęciem przedstawiającym 1 osoba i tekst „ALERT RCB Uwaga! Policja poszukuje niebezpiecznego przestÄ™pcÄ. Nr alarmowy 112 Alert RCB dla osób przebywających na terenie woj.: Åwię™tokrzyskiego, ÅlÄskiego łódzkiego. rcb.gov.pl @RCB @rcbgovpl f @rzÄdowecentrumbezpieczenstwa”

Częstochowscy policjanci na podstawie polecenia wydanego przez Prokuraturę Rejonową w Myszkowie poszukują Jacka Jaworka, 52-letniego mieszkańca Częstochowy, podejrzanego o zabójstwo trzech osób.❗❗

Wszystkie osoby, które znają aktualne miejsce pobytu Jacka Jaworka, mogące pomóc w ustaleniu jego miejsca pobytu, lub które mogą mieć istotne dla śledztwa informacje, proszone są o pilny kontakt z Komendą Miejską Policji w Częstochowie pod nr telefonu ☎ 47 858 12 55 lub nr alarmowym 112.